subscribe
Reperi unik Big Papi do të këndojë në koncertin e Unikatilit

Mediale Vip

Reperi unik Big Papi do të këndojë në koncertin e Unikatilit

Më: 26 korrik 2019 Në ora: 10:51

Në një nga eventet më të mëdha muzikore që po mbahen në këtë verë padiskutim po flasim për atë të Unikatilit në Mitrovicë do të jenë edhe artistë të tjerë unikë. Ne mësojmë se edhe reperi mjaft i pëlqyer dhe i veçantë shqiptar Big Papi i cili vjen direkt nga Zurich e do të jetë me datën 27 në Mitrovicë për të kënduar disa nga hitet e tij përkrah reperit më të komentuar shqiptar Unikatil./BS

Komentet
comments powered by Disqus