subscribe
Njihuni me bombën Serena Sula, rreziku i madh në lidhjen mes Arbenitës dhe Feros!?

Mediale Vip

Njihuni me bombën Serena Sula, rreziku i madh në lidhjen mes Arbenitës dhe Feros!?

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 11:20

Një ‘konflikt’ verbal tashmë po bëhet gjithnjë e më e madhe mes dy vajzave edhe atë ish konkurenten në Miss Universe Albania 2018 bukuroshen Serena Sula dhe modelen Arbenita Ismajli, ndërkohë që mollë sherri mes këtyre dyjave është pikërisht reperi Fero. E gjitha ngjarja si duket ka plasur në konflikt verbal për shkak se Serena i ka dërguar ditë më parë foto shumë provocative reperit Fero, kurse Arbenita e ka paralajmëruar që mos të meret me Feron kurse Serena si duket i’a ka kthyer se këtë gjë e ka tashmë seriozisht dhe nuk heq dorë. Po edhe përkundër gjithë kësaj, Serena ka vendosur që të provokojë me foto shumë të nxehta duke gjetur kështu mënyrën për t’iu kundërpërgjigjur fillimisht Arbenitës e më pas edhe Feros, e që duket se kjo sex bombë tashmë po bëhet shumë ‘problem’ në lidhjen e tyre pasiqë Fero ndoshta ka mundësi të heq dorë nga Arbenita për shkak të Serenës?./BS

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus