subscribe
"Si rrush" nga Fatima Ymeri dhe Bes Kallaku një hit

Mediale Vip

"Si rrush" nga Fatima Ymeri dhe Bes Kallaku një hit

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 15:32

Besoj se e keni dëgjuar një nga hitet më të bukura të kësaj vere ardhur nga dy artistët Fatima Ymeri dhe Bes Kallaku. Kënga është mjaft e bukur dhe me tekst shumë interesant punuar me tekst dhe muzikë nga Edlir Begolli dhe mban titullin "Si rrush" e kthyer në një hit i momentit e mjaft e klikuar./BS

Komentet
comments powered by Disqus