subscribe
Maria Lajcaj shumë ‘Perfekt’ me projektin e ri plot ritëm

Mediale Vip

Maria Lajcaj shumë ‘Perfekt’ me projektin e ri plot ritëm

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 16:42

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Maria Lajcaj ka pak kohë që ka hedhur në qarkullim videoprojektin e saj më të ri te titulluar ‘Perfekt’, një këngë verore dhe me plot ritëm e shkruar me tekst dhe muzikë nga Gjon Bibaj e orkestrim nga Bogdan Loan dhe e kënduar në mënyrë të jashtëzakonshme nga Maria, në videoklip këngëtarja duket shumë perfekte me një look mjaft me klas. Maria, tashmë emër i dëshmuar në skenën shqiptare nuk din të ndalet, ajo është e kërkuar në të gjithë trevat ku këndohet shqip dhe sezona e verës është shumë e ngjeshur për të./BS

Komentet
comments powered by Disqus