subscribe
"Dashnia jem" quhet super projekti i rradhës nga Sefë Duraj

Mediale Vip

"Dashnia jem" quhet super projekti i rradhës nga Sefë Duraj

Më: 5 korrik 2019 Në ora: 16:07

Do të kemi shumë projekte nga artisti i njohur Sefë Duraj dhe pas suksesit të baladës sjell këngën ritmike "Dashnia jem". Kjo është kënga e rradhës në projektin e albumit të ri 2019, me muzikë dhe tekst nga Besim Bunjaku, orkestrimi Ermal Krasniqi e video nga M Production. Duhet ta dëgjoni pasi është një këngë shumë e bukur./BS

Komentet
comments powered by Disqus