subscribe
Ju prezantojmë super reperin 2-Namit, rivjen me super bashkëpunëtorë

Mediale Vip

Ju prezantojmë super reperin 2-Namit, rivjen me super bashkëpunëtorë

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 16:53

Ai ka stil dhe është mjaft unik, një reper që ka nisur të trembë artistët aktualë të këtij zhanri. Quhet Adil por në art nihet si 2-Namit dhe është vetëm 21 vjeç e ka 8 vjet që merret me muzikë por tashmë falë menaxhimit nga Sahim Amiti, shumë i njohur si menaxher i futbollistëve të FIFAS. 2-Namit është nga fshati Miletine nga i njëjti vend ku është edhe origjina e menaxherit, ndërsa deri tani ka 8 projekte të publikuara e shumë shpejt do të vijë me një super bashkëpunim me këngëtaren Edona pasi tashmë ka takuar bashkëpunëtorë seriozë qoftë nga menaxheri e deri te producentët dhe sponsorizuar e mbështetur fort nga dy vëllezërit biznesmenë Sami dhe Avni Jasiqi që kanë Coconut Shisha Bar në Dübendorf. Mbani mend mirë kë emër 2-Namit pasi do të jetë një super reper që do të dëgjohet e flitet gjatë për të./BS

Komentet
comments powered by Disqus