subscribe
"Cka t ban dashnia" ka ardhur super projekti nga Ilmo Farizi

Mediale Vip

"Cka t ban dashnia" ka ardhur super projekti nga Ilmo Farizi

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 13:54

Ai nuk ka të ndalur por vazhdon të sjellë projekte të bukura muzikore. Po flasim për këngëtarin Ilmo Farizi i cili vetëm pak ditë më parë ka sjellë këngën e tij më re me titull " Ç'ka t'ban dashnia". Kënga ka nisur të pritet mjaft mirë ndërsa muzika është punuar nga Përparim Qaili Limi me tekst nga Kreshnik Avdiu, studio Meti e klipi është punuar nga Studio Jehona Produksion. Këngën mujd ta shihni dhe dëgjoni në kanalin youtube dhe vërtetë do tju pëlqejë./BS

Image
Komentet
comments powered by Disqus