subscribe
Nga yjet e deri te maturantët ja cili është super fotografi!

Mediale Vip

Nga yjet e deri te maturantët ja cili është super fotografi!

Më: 28 maj 2019 Në ora: 10:46

Vetëm brenda një kohë të shkurtër është kthyer në fotografin më të kërkuar në Kosovë, falë punës dhe profesionalizmit të tij si fotograf. Ky është Jeton Bylykbashi që për momentin është super fotografi më i kërkuar që sjell bukur në aparatin e tij që nga yjet më të njohur të estradës shqiptare e deri te maturantët simpatikë dhe mjaft trendy. Mjafton që të kujtojmë disa prej fotove të fundit të personazhevë më “in” të shoë-bizit si : Tuna, Kida, Nora Istrefi, Ermal Fejzullahu, Rona Nishliu, Sinan Hoxha, Andrra Destani, Dhurata Dora, Edona Llalloshi, Ariana Fejzullahu e shumë të tjerë, të cilët falë syrin prej mjeshtri të Jetonit kanë ardhur mjaft bukur dhe i kanë besuar aparatit të tij. E nëse doni të jeni ende të bindur mjafton që ta vizitoni faqen e tij në Instagram që është emrin dhe mbiemri i tij ngjitur pra JETONBYLYKBASHI dhe të shihni super punën e tij./BS

Image
Komentet
comments powered by Disqus