subscribe
“Kështu siç je”, quhet super projekti nga Filonid Aliu

Mediale Vip

“Kështu siç je”, quhet super projekti nga Filonid Aliu

Më: 28 maj 2019 Në ora: 10:37

Ka një super talent e ka vërtetuar ka kohë më parë ndërsa së bashku me grupin e tij performon bukur live. Po flasim për artistin me origjinë nga Kumanova, Filonid Aliu, ku askush se harron zbulimin e tij nga X Factor, por tashmë ka në treg këngë vërtetë të bukura e cilësore. Filonidi sapo ka sjellë këngën e tij më të re me titull “Kështu siç je”, një super projekt mjaft i bukur dhe jo komercial por unike, që ka nisur të pritet mjaft mirë. Ai së bashku me grupin e tij permojnë kudo në Maqedoni dhe Kosovë, ndërsa ka vite që janë mbi të gjitha miq, ndërsa Filonidi luan bukur dhe kitarë, ndërsa besoni apo jo ështëë me profesion mjek./BS

Komentet
comments powered by Disqus