subscribe
Një super familje si ajo e Sefë Dures, më i vogli feston maturën

Mediale Vip

Një super familje si ajo e Sefë Dures, më i vogli feston maturën

Më: 24 maj 2019 Në ora: 16:17

"Urime Matura sugari jonë Blendi.Të urojmë suksese gjithë familja, të don shumë Babi Mami dhe vllau Albanori". Kështu shkruan artisti i njohur Sefë Duraj duke postuar këtë foto ku shihet një familje e bukur pranë bashkëshortes dhe dy djemve Albnori dhe Blendi. Por arsyeja është sepse i vogli i tyre Blendi ka mbrëmjen e maturës dhe familja e uron./BS

Komentet
comments powered by Disqus