subscribe
Blerta Shefkiu, aktorja e re boom në "Çka ka shpija"

Mediale Vip

Blerta Shefkiu, aktorja e re boom në "Çka ka shpija"

Më: 24 maj 2019 Në ora: 16:14

Eshtë vajzë e bukur dhe mjaft fotogjenike por megjithëse është një studente e shkëlqyer për Psikologji ajo ka pasion aktrimin. Po flasim për Blerta Shefkiun e cila sapo ka luajtur për herë të parë në serialin e njohur "Çka ka shpija" ku vërtetë ka bërë boom dhe është pritur mjaft mirë. Blerta është motra e personazhit të njohur Arton Shefkiu ku ky i fundit ishte protagonist dy herë në serialin e njohur. Pa merak mund të themi se Blerta Shefkiu mund të jetë një emër i njohur i kinemasë shqiptare./BS

Komentet
comments powered by Disqus