subscribe
Arbesa Gashi e nis mbarë, publikon projektin ‘Kiss’

Mediale Vip

Arbesa Gashi e nis mbarë, publikon projektin ‘Kiss’

Më: 17 maj 2019 Në ora: 16:46

Këngëtarja e re e skenës muzikore dhe një nga vokalet më të mira e premtuese Arbesa Gashi ka publikuar projektin e saj të parë professional në duet me Blerim Gashin njëherit axha i saj. Kënga titullohet ‘Kiss’ dhe ka një ritëm shumë verorë e që nga dalja e parë është pritur jashtëzakonisht mirë nga publiku duke marë kështu pëlqime dhe klikime të konsiderueshme.BS

Komentet
comments powered by Disqus