subscribe
“Jo ma”, hiti i bukur që riktheu Bianca Junzell në skenë

Mediale Vip

“Jo ma”, hiti i bukur që riktheu Bianca Junzell në skenë

Më: 10 maj 2019 Në ora: 11:11

Me tekst dhe muzikë nga Massive Production dhe me videoklip të realizuar nga XL Films, këngëtarja Bianca Junzell po rikthehet në skenën muzikore shqiptare duke sjellë kështu freski me një stil shumë ndryshe dhe një zonjë e vërtetë e skenës.
‘Jo ma’, titullohet projekti i saj më i ri e që nga publikimi në ditën e parë ka pasur shumë pëlqime nga publiku dhe është mirëpritur mjaft mirë. Klipi ndryshe është publikuar në platformën më të madhe në youtube, ArkivaShqip./BS

Komentet
comments powered by Disqus