subscribe
Erdhi kënga e shumë pritur nga Magrib Muçiqi

Mediale Vip

Erdhi kënga e shumë pritur nga Magrib Muçiqi

Më: 7 maj 2019 Në ora: 09:06

Një zë mjaft i bukur e një projekt shumë fantastik sapo ka ardhur nga artisti Magrib Muçiqi. Kënga mban titullin " Jo jo" dhe ka shumë ritëm për ty kthyer në një hit para sezonit veror ku vetë artisti ka shumë angazhime. Mjafton që ta klikoni në kanalit Youtube e do tju pëlqejë shumë kënga kënduar mjaft mirë nga Magribi./BS

Komentet
comments powered by Disqus