subscribe
Jeni gati për tre super projekte nga Viola!

Mediale Vip

Jeni gati për tre super projekte nga Viola!

Më: 1 maj 2019 Në ora: 11:27

Ajo është një këngëtare jo vetëm e njohur por shumë e kërkuar për zërin e saj unik. E kemi fjalën për artisten Viola e cila do të rikthehet fuqishëm pas një pauze të vogël duke u kujdesur për djalin e saj të dytë më të voglin Tion, ajo po përgadit 3 super projekte. Këngët janë gati të punuara nga Kreshnik Avdiu dhe Adrian Kastrati e do të jenë me plot ritëm e të shoqëruara me videklipe. Viola ndërkohë po përgaditet për sezonin e dasmave pasi duhet të themi se është njëra prej artisteve më të kërkuara për gëzimet familjare./BS

Image
Komentet
comments powered by Disqus