subscribe
Arrestohet këngëtarja shqiptare Gugu!

Mediale Vip

Arrestohet këngëtarja shqiptare Gugu!

Më: 24 prill 2019 Në ora: 10:44

Hit këngëtarja e cila bëri shumë zhurmë në skenën shqiptare është arrestuar!? Kështu të paktën shihet në videoprojektin e ri të cilin tashmë e ka publikuar.

‘Faj’, titullohet kënga më e re të cilën e ka punuar me tekst dhe muzikë nga Bini Nebihu ndërkohë që videoklipi nga ProVideo. Gugu në këtë video vjen shumë elegante dhe seksi e plot shije gjë që mund të shihet edhe në skenat e nxehta të klipit...

Komentet
comments powered by Disqus