subscribe
Shkurta Selimi e bukur dhe me plot ritëm me "A e din se"

Mediale Vip

Shkurta Selimi e bukur dhe me plot ritëm me "A e din se"

Më: 16 prill 2019 Në ora: 14:34

"A e din se" kështu quhet kënga më e re ardhur me plot ritëm e mjaft bukur nga këngëtarja Shkurta Selimi. Kënga me një super klip po pritet mjaft mirë, ndërsa ka si bashkëpunëtorë për muzikë 2 Ton, tekst Ghulo, beat Genc Avdyli, violinë Mentor Sylejmani, style Vlora&Kaltrina, make-up Fjolla, e video punura nga Bug Production./BS

Image
Komentet
comments powered by Disqus