subscribe
Krom sjell super projektin "Sirene"

Mediale Vip

Krom sjell super projektin "Sirene"

Më: 16 prill 2019 Në ora: 10:57

Një histori reale ashtu siç muzikës rrep i shkon, një temë për shokët problematik. Kjo është pak a shumë hostoria që tregohet nga kënga më e re ardhur nga reperi shqiptar që jeton në Gjermani Krom. Kënga quhet "Sirene" dhe është në gjuhën gjermane punuar nga DonGima dhe ka dhe një videoklip mjaft interesant./BS

Komentet
comments powered by Disqus