subscribe
Sabri Fejzullahu të premten vjen me " Dashnija ime"

Mediale Vip

Sabri Fejzullahu të premten vjen me " Dashnija ime"

Më: 11 prill 2019 Në ora: 13:28

Një artist legjendë e gjallë dhe plot aktiv. Sabri Fejzullahu do të sjellë nesër një tjetër projekt me një super video. Kënga do të quhet "Dashnija ime" ku ai ka zgjedhur produksionin më mirë për videon MProduction ku dhe klipet e fundit i menaxhon ky produksion filmik dhe klipi do të jetë të premten e 12 Prillit në kanalin youtube kështu tregon edhe producenti i tij Mirton Xhekaj./BS

Komentet
comments powered by Disqus