subscribe
Irena Dedvukaj vjen si Helena e Trojës, super projekt

Mediale Vip

Irena Dedvukaj vjen si Helena e Trojës, super projekt

Më: 11 prill 2019 Në ora: 13:22

Si një Helenë vërtetë të Trojes ka rikthyer këngëtaren shqiptare Irena Dedvukaj në skenë. Në fakt kështu është dhe titulli i këngës ku vjen me një super klip e ku këtë herë Irena ka bashkëpunuar me Mariglen Boja për muzikë dhe arazhman e ndërsa teksti nga 52oni. Këngëtarja vjen seksi dhe plot energji por dhe bukur kuruar nga Joni Peçi dhe Lorel për M.U.A. Kënga ka nisur të pritet mjaft mirë./BS

Komentet
comments powered by Disqus