subscribe
Zbulohet e dashura e thumbuesit gazetar Klinton

Mediale Vip

Zbulohet e dashura e thumbuesit gazetar Klinton

Më: 9 prill 2019 Në ora: 13:42

Ai është një gazetar i guximshëm, i komentuar dhe mjaft atraktiv. Po flasim për Klinton Zeqiraj që përveç se din të thumbojë mjaft mirë yjet e show-bizit shqiptar, dikush ia paska thumbuar zemrëm atij. Mësojmë se vajza super yll në krahët e tij është një modele nga Tirana./BS

Image
Komentet
comments powered by Disqus