subscribe
Këngëtari Avdyl Mziu sjell projektin e katërt me video

Mediale Vip

Këngëtari Avdyl Mziu sjell projektin e katërt me video

Më: 8 prill 2019 Në ora: 13:36

"Harrom krejt" kështu quhet projekti më i ri ardhur nga këngëtari nga Skenderaj Avdyl Mziu. Kënga është punuar me muzikë dhe orkestrim Ermal Krasniqi e me tekst nga Bica-Besim Bunjaku, me një video mjaft të bukur nga MProduction me regji nga Mirton Xhekaj ku është tashmë edhe ky artist nën menaxhim të tij. Këngëtari është shumë i preferuar i dasmave shqiptare por ka deri tani 9 albume dasmash në treg dhe ky është klipi i katërt i tij ku ia vlen ta dëgjoni dhe ta shihni klipin./BS

Komentet
comments powered by Disqus