subscribe
Kanita gati klipin e ri, bashkëpunim me...

Mediale Vip

Kanita gati klipin e ri, bashkëpunim me...

Më: 3 prill 2019 Në ora: 11:01

Këngëtarja e super hitit të njohur internacinal "Don't let me go" Kanita ka postuar në Instagramin e saj pjesë nga xhirimet e videoklipit më të ri, që do të vi këto ditë. Një këngë e punuar nga Boban Apostolov, dhe tekt të Lindon Berisha. Kanita do të ketë të ftuar në Këngën e saj me të re dhe Lindonin i cili është dhe pjesë e klipit. Mësojmë se kënga do të jetë mjaft ritmike dhe në gjuhën shqipe, ku kureshtja është mjaft e madhe pë këtë super duet që po vjen./BS

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus