subscribe
E kuruar gjithmonë deri në detaj por ja si duket Xhensila Myrtezaj vetëm ‘ujë dhe sapun’

Mediale Vip

E kuruar gjithmonë deri në detaj por ja si duket Xhensila Myrtezaj vetëm ‘ujë dhe sapun’

Më: 3 prill 2019 Në ora: 10:56
Xhensila Myrtezaji

Xhensila Myrtezaji u bë mama për herë të parë gjatë vitit që lamë pas dhe siç e kemi parë këngëtarja  është kthyer menjëherë në format e saja perfekte.

Gjithashtu Xhensila është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto në të cilat ajo shfaqet e kurruar deri në detaje.Por ditën e sotme këngëtarja ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me foton e publikuar.

 

Ajo shfaqet pa make up dhe ndryshimi nga e kuruar nuk është shumë i madh, këngëtarja duket sërish një yll  dhe ndërkohë ka shuajtur dhe kuriozitetin e të gjithëve sesi duket  thjesht ‘ujë dhe sapun’.

Image
Komentet
comments powered by Disqus