subscribe
“Na trego si ta gjejmë një të dashur që të na blejë rroba të shtrenjta si ty”, ja si i përgjigjet ndjekëses Kejvina Kthella

Mediale Vip

“Na trego si ta gjejmë një të dashur që të na blejë rroba të shtrenjta si ty”, ja si i përgjigjet ndjekëses Kejvina Kthella

Më: 27 mars 2019 Në ora: 10:00

Kejvina Kthella është një nga femrat shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale dhe mediat rozë. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston foto e video të ndryshme.

Duke qenë vajzë e ekranit, Kejvina shfaqet gjithnjë e kuruar në çdo detaj. Së fundmi, një fanse e ka pyetur se kush sponsorizon për veshjet e saj të shtrenjta.

“Na trego si ta gjejmë një të dashur që të na blejë rroba të shtrenjta si ty”, i shkruan ndjekësja duke e marrë të mirëqenë se Kejvinën e “financon” partneri i pasur.

“Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha”, është përgjigja e Kthellës për këtë pyetje, duke mos e mohuar, por as edhe e ka pohuar.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus