subscribe
Jonida Maliqi feston sot ditëlindjen, zbulon moshën dhe mësimet që ka marrë gjatë këtyre viteve

Mediale Vip

Jonida Maliqi feston sot ditëlindjen, zbulon moshën dhe mësimet që ka marrë gjatë këtyre viteve

Më: 27 mars 2019 Në ora: 09:49

Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare. Ajo së shpejti pritet që të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me këngën “Ktheju tokës”.

Por ditën e sotme, Jonida feston 36-vjetorin e lindjes. “36 mësime që kam mësuar: Këshillë për veten për ditëlindjen time të 36-të”, shkruan Jonida në një postim në profilin e saj në “Instagram”.

Gjithashtu këngëtarja ka marrë edhe shumë urime e dhurata nga miqtë dhe të afërmit e saj. Ndërkohë vlen të theksohet se Jonida shfaqet gjithnjë e kuruar në çdo detaj, e si pasojë e cilësojnë edhe si një fashioniste.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus