subscribe
"Eshtë më shumë se e bukur" thotë Gjyste Vulaj për....

Mediale Vip

"Eshtë më shumë se e bukur" thotë Gjyste Vulaj për....

Më: 18 mars 2019 Në ora: 15:04

Ajo është vërtetë një diva e skenës shqiptare dhe mjaft unike ashtu siç dhe u mirëprit dhe u prezantua në programin "Why not" të Roza Latit. E kemi fjalën për artisten Gjyste Vulaj që dhuroi show si zakonisht edhe në program me plot audiencë, në shumë përgjigje modeste që ajo u tregua mes tjerash për vajzën e saj Rozanën tha se "është më shumë se e bukur" kur moderatorja i tha se ka një vajzë shumë të bukur. E në fakt të gjitha nënat thonë kështu për fëmijët e tyre, por vajza e këngëtares vërtetë është super bukuroshe megjithëse pak e shohim në foto të publikuara por vërtet duket super yll. Shumë janë kureshtarë se kur do të nisë ajo në muzikë, por vetë super mami i saj Gjyste Vulaj ka thënë kohë më parë vetëm kur ajo të jetë gati./BS

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus