subscribe
Leutrimi dhe Erblina vijnë me “Një zemër kemi ne”

Mediale Vip

Leutrimi dhe Erblina vijnë me “Një zemër kemi ne”

Më: 7 mars 2019 Në ora: 10:47

Sapo është lansuar video-klipi i paralajmëruar i këngës “Një zemër kemi ne” i këngëtarit të njohur pejan Leutrim Gërvalla që vie duet me Erblina Bajrami..
Me muzikë dhe tekst nga Valon Biba dhe orkestrim nga Valdrin Abazi dhe Doan Mulla kënga pritet të pëlqehet jashtëzakonisht shumë.
Në kitare e gjejmë Naim Qukiqin derisa video klipi vie nga AN Production
Prod. By VDsounds, Video: @armendneziri, Hair: @hair_mixhi dhe Fashion: Vollmark. /BS

Komentet
comments powered by Disqus