subscribe
E pyesin pse nuk poston kurrë foto me babin, Afërdita Dreshaj befason me përgjigjen

Mediale Vip

E pyesin pse nuk poston kurrë foto me babin, Afërdita Dreshaj befason me përgjigjen

Më: 5 mars 2019 Në ora: 15:45

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj është pyetur nga një fanse i saj se pse asnjëherë nuk publikon në rrjetet sociale fotografi me babain e saj.

“Do të doja të publikoja fotografi me babain tim, siç publikojë me nënën … por babai im ka vdekur kur unë isha vetëm 12”, i është përgjigjur Dreshaj.

Kujtojmë faktin se Afërdita po shijon martesën e saj me hokeistin çek, Jakub Kindl pas të cilit duket të jetë shumë e dhënë.

Image
Komentet
comments powered by Disqus