subscribe
Tishi thotë ‘Me ty’, reperi publikon projektin e ri

Mediale Vip

Tishi thotë ‘Me ty’, reperi publikon projektin e ri

Më: 28 shkurt 2019 Në ora: 09:59

Reperi Tishi që me prejardhje është nga Mushtishti i Suharekës vend ky nga ku kanë dalë shumë këngëtarë të njohur të skenës shqiptare si Motrat Mustafa, Shyhrete Behluli, Shkurte Fejza, Remzie e Nexhat Osmani e shumë të tjerë, momentalisht jeton dhe vepron në Zvicër por duke mos e ndalur aktivitetin muzikorë pasiqë ka sjellë një super project e që është punuar dhe mbikqyrur komplet nga Albanian Management e Labinot Nurajt. Teksti është shkruar nga vet këngëtari derisa muzika dhe videoklipi nga kompania H&X Music/Films ndërkohë që videoklipi është publikuar nga platforma më e madhe shqiptare në internet ArkivaShqip./BS

Komentet
comments powered by Disqus