subscribe
Ilmo Farizi publikon projektin e ri të titutlluar ‘Përnime’

Mediale Vip

Ilmo Farizi publikon projektin e ri të titutlluar ‘Përnime’

Më: 28 shkurt 2019 Në ora: 09:57

Këngëtari i njohur Ilmo Farizi ka ardhur me një tjetër videoprojekt të titulluar ‘Përnime’ një këngë ritmike që do ndez ditët e para të pranverës. Me tekst nga Granit Gashi prej Massive Production dhe tekst nga Ghulo kurse videoklipi nga VSM derisa projekti është realizuar në tërësi nga Albanian Management me menaxher Labinot Nuraj./BS

Komentet
comments powered by Disqus