subscribe
Ju prezantojmë reperin Zerocin, shumë shpejt një super diss ndaj reperave!

Mediale Vip

Ju prezantojmë reperin Zerocin, shumë shpejt një super diss ndaj reperave!

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 11:20

Ai është një reper shumë unik që po vjen shumë shpejt ne klipin e tretë ku do jetë një këngë diss ndaj reperave. Ky është Jasin Nuhi në art njihet si Zerocin që jeton në Hamburg në Gjermani por me origjinë është nga Tetova. Artisti ka dy vite që merret me muzikë ndërsa në projektet e para në Youtube ka marrë vlerësime dhe është pritur mirë dhe projekti i ri do të jetë mjaft i bukur e mendohet të vijë në fund të këtij muaji e ku ka nisur të bëjë kureshtarë e të pritet me padurim nga shumë ndjekës./BS

Image
Komentet
comments powered by Disqus