subscribe
Bëhuni gati po vjen Elsa Hoti, vajza e artistes...

Mediale Vip

Bëhuni gati po vjen Elsa Hoti, vajza e artistes...

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 11:18

Ajo është e bukur dhe ka një zë të ëmbël që e kemi parë e dëgjuar edhe si fëmijë. Po flasim për Elsa Hoti e cila tashmë sapo ka xhiruar këngën e saj të parë si një vajzë e rritur dhe do të jetë shumë ritmike punuar nga Nurtel. Elsa patjetër që do të jetë një yll i ri në skenën shqiptare pasi zërin e ka edhe trashëgim, ajo është vajza e madhe e një super artisteje siç është Safete Mustafa - Motrat Mustafa. Videoklipi pritet të dalë shumë shpejt e të gjithë e presin me shumë kureshtje./BS

Komentet
comments powered by Disqus