subscribe
“Dashni e jetës” shumë shpejt vjen nga Zemri Vejseli

Mediale Vip

“Dashni e jetës” shumë shpejt vjen nga Zemri Vejseli

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 12:34

“Dashnia e jetës” kështu do të quhet kënga më e re që pritet të dalë në fillimin e javës nga artisti nga Gostivari Zemri Vejseli. Kënga është punuar me tekst dhe muzikë nga Ardian Kastrati dhe është një baladë e bukur para festës së të dashuruarve që do të vijë, ndërsa është projekti i tij i dytë me video. Këngëtari ka dy albume në treg ndërsa ka vite që është mjaft i angazhuar në gëzime dhe dasmat shqiptare, si dhe shpesh herë në xhirimet festive me këngë mjaft të bukura./BS 

Komentet
comments powered by Disqus