subscribe
Morena Taraku në lidhje dashurie, ja çka kërkoi në ‘Google’

Mediale Vip

Morena Taraku në lidhje dashurie, ja çka kërkoi në ‘Google’

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 13:04

Lidhja e fundit e saj publike ka qenë me një miliarder iranian.

Por, Morena Taraku nuk e ka vuajtur shumë ndarjen me të, madje, siç duket, ka nisur një lidhje të re, shkruan Syri Kosova.

Të paktën kështu la të kuptohet një fotografi që e ka hedhur në Instastory.

Fjala është një kërkim në ‘Google’ ku shkruhet “dhurata më e mirë dhe më e shtrenjtë për të dashurin tim”, ndërsa, fjalët e Morenës ishin “Kur 14 shkurti po vjen dhe unë bëj kështu”.

Se kush është personi në fjalë nuk tregoi, por, urojmë që kjo lidhje t’i zgjas!

Image
Komentet
comments powered by Disqus