subscribe
Rina gjysmë e zhveshur në shtrat: Jeta është e bukur

Mediale Vip

Rina gjysmë e zhveshur në shtrat: Jeta është e bukur

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 11:20

Çdo ditë e më shumë po bëhet akoma më e bukur. Reperja e On Records, Rina Balaj, ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka bërë një ‘selfie’, shkruan Syri Kosova.

E shtrirë në shtrat, ndonëse nuk zbuloi shumë nga trupi, ajo dukej ekstiuese dhe seksi.

Fotos, Rina ia la edhe një shkrim ku tha se “Jeta është e bukur”. 

Image
Komentet
comments powered by Disqus