subscribe
Dasëm në horizont/ Këngëtarja e njohur shqiptare martohet në mars

Mediale Vip

Dasëm në horizont/ Këngëtarja e njohur shqiptare martohet në mars

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 11:01

Këngëtarja Gresa Behluli e cila është vajza e këngëtares së njohur Shkurte Fejza ka deklaruar së fundmi se do të martohet.

Lajmi  është zbuluar nga Gresa në rubrikën në Instagram ku Vipat lejojnë fansat e tyre t’ju drejtojnë pyetje për të mësuar më shumë rreth tyre.

Dhe pyetja që i drejtohej më shpesh këngëtares iu drejtua sërish nga një fanse:

‘Kur do të martohesh’ ishte pyetja e fanses.

'Në mars, e more një përgjigje ekskluzive”, është përgjigjur këngëtarja.

Bukuroshja shqiptare ka kohë që është në lidhje me dikë, identiteti i të cilit mbetet ende mister!

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus