subscribe
Pasi i thanë se nuk ka stil, Tayna bën transformimin drastik

Mediale Vip

Pasi i thanë se nuk ka stil, Tayna bën transformimin drastik

Më: 30 janar 2019 Në ora: 09:21

Reperja njihet për diversitetin e saj dhe maninë për të sjellë gjithmonë diçka ndryshe.

Së fundmi, ajo ka qenë në qendër të kritikave për stilin e saj, ku disa e admironin pafund dhe të tjerë jepnin gjykime se ishte katastrofë.

Me foton e fundit në “Instagram”, Tayna bën një ndryshim 360 gradë. Reperja është veshur me të bardha, një bluzë të gjatë deri në fund të këmbëve shoqëruar me një palë pantallona të zeza si dhe me atlete të bardha me gomë të trashë, shrkuan IN

Ajo ka prerë flokët dhe i ka lyer ato dhe duket engjëllore!

Përveçse prerjes së flokëve këngëtarja ka ndryshuar look-un e saj duke iu përshtatur trendit më të ri, atij të balukeve.

Krah fotos ajo shkruan “Medicinski” që nga sllovenishtja përkthehet “mjekësore”.

Image
Komentet
comments powered by Disqus