subscribe
Valbona Bajraktari, modelja seksi që “çmend” fansat me fotot në rrjetet sociale

Mediale Vip

Valbona Bajraktari, modelja seksi që “çmend” fansat me fotot në rrjetet sociale

Më: 15 janar 2019 Në ora: 09:16

Valbona Bajraktari është një nga modelet më të njohura dhe më të komentuara nga mediat rozë.

Modelja seksi tërheq vëmendjen e të gjithëve me fotografitë që publikon në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”.

Bukuroshja kosovare përveçse njihet si modele, ajo ka marrë pjesë edhe në shumë video-klipe të këngëtarëve të njohur të estradës shqiptare. Madje Valbona tashmë është fytyrë e njohur edhe për shumë kompani vendore të cilat bashkëpunojnë më të.

Image
Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus