subscribe
Një fustan në tri fytyra publike

Mediale Vip

Një fustan në tri fytyra publike

Më: 11 janar 2019 Në ora: 11:40

Siç duket u ka pëlqyer shumë. Lori Hoxha, Soni Malaj dhe Nora Istrefi kanë veshur të njëjtin model të fustanit.

Në raste dhe periudha të ndryshme, që të tri bukuroshet mahnitnin me këtë fustan që ka po ashtu të njëjtën ngjyrë.

Se cilës i rri më mirë, vlerësojeni ju vet.

Komentet
comments powered by Disqus