subscribe
Ledina Çelo shfaqet mjaft sensuale, e zhveshur në mes të borës

Mediale Vip

Ledina Çelo shfaqet mjaft sensuale, e zhveshur në mes të borës

Më: 11 janar 2019 Në ora: 11:23

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare. Është fjala për Ledina Çelon, e cila prej disa vitesh është larguar nga Shqipëria për të jetuar me familjen e saj në Gjermani.

Por Ledina qëndron pranë fansave të saj, pasi është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto e video të ndryshme nga jeta e sa e përditshme.

Ditën e sotme ajo e ka nisur duke postuar disa foto mjaft sensuale në profilin e saj në “Instagram”. Ledina shfaqet teksa pozon në mes të borës e veshur vetëm me një robdëshamber.

Image

Këngëtarja e njohur dhe familja e saj ndodhen në Austri për të shijuar disa ditë pushimi në mes të borës. Ledina vazhdon të mbetet një nga femrat më tërheqëse e të komentuara të showbiz-it shqiptar.
https://www.instagram.com/p/Bscm1HyHIZe/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BsfL_8QHJHp/?utm_source=ig_web_copy_link

Komentet
comments powered by Disqus