subscribe
Futbollisti i Kombëtares “kapet mat” me Kejvina Kthellën

Mediale Vip

Futbollisti i Kombëtares “kapet mat” me Kejvina Kthellën

Më: 8 janar 2019 Në ora: 11:01

Sulmuesi i Kombëtares, Bekim Balaj, është kapur “mat” me bukuroshen e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, në një nga klabet e Tiranës.

Nga fotot e siguruara nga “Intv.al”, futbollisti shkodran dhe modelja sexy duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin. Nuk është çudi që 27-vjeçari të jetë në një lidhje me Kejvinën, gjithsesi asgjë nuk është e konfirmuar.

Bekim Balaj, i njohur ndryshe se futbollisti “Don Zhuan”, teksa në të kaluarën është përfolur për disa marrëdhënie dashurie me disa nga vajzat e shoëbiz-it shqiptar si Elita Rudi, Ilda Bejleri apo edhe me Viola Spiron.

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus