subscribe
Enis Bytyqi në këtë aventurë bashkë me gruan

Mediale Vip

Enis Bytyqi në këtë aventurë bashkë me gruan

Më: 5 janar 2019 Në ora: 20:51
Enis Bytyqi me gruan e tij

Enis Bytyqi ka publikuar një video bashkë me gruan.

Enis Bytyqi me bashkëshorten e tij po provonin aventurën e patinazhin dhe po relaksoheshin në maksimum.

Këngëtari ka postuar një video në InstaStory, në të cilën dukej se po argëtohej pa fund përkrah Rinës.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Enis Bytyqi është “Marak”, kurse vitin e kaluar ai do ta mbajë mend për gjatë, ngase në atë vit i dha fund beqarisë.

Image