subscribe
Rita Ora publikon fotografi nga pushimet në Maldive

Mediale Vip

Rita Ora publikon fotografi nga pushimet në Maldive

Më: 5 janar 2019 Në ora: 20:48
Rita Ora

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka publikuar imazhe të reja nga pushimet e saj në Maldive.

Këto pushime ajo i ka kaluar së bashku me miqtë e saj, të cilët i ka falënderuar përmes këtij postimi.

“Grupi i 2018. Ju dua të gjithëve, pushimet më të mira ndonjëherë. Faleminderit për të gjitha kujtimet dhe të qeshura” ka shkruar Rita.

 

Rita në Instagram.