subscribe
Zbulohet gjinia e fëmijës së Arie Luyendyk Jr. dhe Lauren Burnham

Mediale Vip

Zbulohet gjinia e fëmijës së Arie Luyendyk Jr. dhe Lauren Burnham

Më: 5 janar 2019 Në ora: 20:35
Arie Luyendyk Jr. dhe Lauren Burnham

Arie Luyendyk Jr. dhe Lauren Burnham kanë zbuluar gjininë e fëmijës së tyre.

37-vjeçari dhe 26-vjeçarja shfrytëzuan rrjetin social Instagram për ta bërë të ditur lajmin.

“Është një vajzë”, tha Arie.

“Ne do të kemi një vajzë të vogël”, ka shkruar Lauren.

Çifti ka vendosur të martohet në një ceremoni romantike në Hawaii më 12 janar.