subscribe
Fifi: Për këtë person jam shtirur sepse nuk e duroja dot

Mediale Vip

Fifi: Për këtë person jam shtirur sepse nuk e duroja dot

Më: 3 janar 2019 Në ora: 14:09

Ishin të ndryshme deklaratat që u bënë gjatë ‘Shiko kush luan’ natën e djeshme.  E tillë ishte dhe ajo e Fifit, e cila u pyet se kush ishte personazhi i ftuar në emision që nuk e ka duruar dot, por është shtirur për hir të lojës.
 
Ajo nuk hezitoi aspak të përgjigjet duke thënë menjëhere emrin e reperes së re, Rina Balaj. Përgjigja e Fifit ishte e shpejtë dhe e prerë pa dashur të lërë në pritje teleshikuesit.
 
Fifi është një nga këngëtaret dhe tekstshkrueset që po spikat në muzikën e sotme shqiptare.

Komentet
comments powered by Disqus