subscribe
Rita Ora i rikthehet ish të dashurit

Mediale Vip

Rita Ora i rikthehet ish të dashurit

Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 18:04
Rita Ora

Rita Ora së fundmi është parë me ish të dashurin e saj.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora thuhet se i është rikthyer ish të dashurit Andrew Watt pasi u pa me të pasi mbërriti në një hotel të West Hollywoodit.

Duke folur për The Sun javën e kaluar, një burim tha “Rita dhe Andrew janë në fazën e hershme të romancës”.

Ndër të tjera këngëtarja seksi është duke e shijuar suksesin e albumit “Phoenix”.

Image
Komentet
comments powered by Disqus