subscribe
Shyhretja dhe Engji gjatë koncerteve në diasporë: Ia rregullojmë flokët njëra-tjetrës

Mediale Vip

Shyhretja dhe Engji gjatë koncerteve në diasporë: Ia rregullojmë flokët njëra-tjetrës

Më: 3 dhjetor 2018 Në ora: 15:43
Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu

Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu po arrijnë që në koncertet e tyre brenda dhe jashtë vendit të mbledhin një numër të madh të publikut.

Përveç në vendet shqipfolëse, Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engji janë ndër këngëtaret që kanë arritur t’i bëjnë për vete edhe publikun në diasporë kudo ku ka shqiptare.

E udhëtimet jashtë vendit, Engji dhe Shyhretja i kanë më të lehta kur janë bashkë.

Atyre në fakt u bie të udhëtojnë e performojnë pothuajse çdo herë bashkë andaj për ‘Mirage’ Engji tregon se si kujdesen për njëra-tjetrën madje edhe si i rregullojnë flokë.