subscribe
Hailey zyrtarisht ka ndryshuar mbiemrin në Bieber

Mediale Vip

Hailey zyrtarisht ka ndryshuar mbiemrin në Bieber

Më: 3 dhjetor 2018 Në ora: 15:36
Hailey Baldwin dhe Justin Bieber

Modelja e njohur Hailey Baldwin ka ndryshuar zyrtarisht mbiemrin e saj në Hailey Rhode Bieber në Instagram, duke konfirmuar kështu se është bashkëshortja e Justin Bieber.

Megjithëse se Hailey nuk e ka ndryshuar ende emrin në Tëitter pasiqë është platforma që ajo përdor më pak u sigurua që në Instagram t’a ndryshoj.

Hailey e Justin janë martuar më 13 shtator në Nju Jork, pasi njohjes së afërt të tyrë në korrik.