subscribe
Elhaida Dani “kërcënon” Ardit Gjebrean: Nëse nuk fitoj Këngën Magjike do shihemi në gjyq

Mediale Vip

Elhaida Dani “kërcënon” Ardit Gjebrean: Nëse nuk fitoj Këngën Magjike do shihemi në gjyq

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 15:23
Elhaida Dani

Këngëtarja Elhaida Dani mori për herë të parë pjesë në Këngën Magjike vitin e kaluar.

Ajo humbi vendin e parë me një diferencë të vogël pikësh ndaj Anxhela Peristerit.

Por Elhaida nuk është dorëzuar dhe është kthyer fuqishëm me synimin për të zënë vendin e parë.

Këngëtarja me humor ka kërcënuar edhe Ardit Gjebrean.

Në një foto të publikuar së bashku me moderatorin dhe Eni Çobanin, ajo shkuar: “Po nuk ma dhatë edhe këtë herë çmimin do shihemi në gjyq.”

Image
Komentet
comments powered by Disqus